Antiparazitní obojky: Moderní a efektivní ochrana proti blechám a klíšťatům

délka čtení: 3 minuty

Blechy, klíšťata či komáři jsou nepříjemní parazité, kteří mohou způsobit vážné zdravotní problémy našim milovaným mazlíčkům. Proto je důležité zajistit jim účinnou ochranu proti těmto hmyzím nepřátelům.

Jednou z moderních a efektivních metod prevence jsou antiparazitní obojky, které jsou speciálně navrženy pro ochranu domácích zvířat před blechami, klíšťaty a komáry. Tyto obojky obsahují aktivní látky, které se postupně uvolňují do srsti a kůže mazlíčka a poskytující tak jejich dlouhodobou ochranu.

Hlavní výhody antiparazitních obojků

  1. Účinnost: Antiparazitní obojky jsou navrženy tak, aby účinně odstraňovaly a zabíjely blechy a klíšťata. Aktivní látky v obojcích pronikají do srsti a kůže a působí proti již zmiňovaným parazitům.

  2. Dlouhodobá ochrana: Obojky mají dlouhou trvanlivost účinku, často až několik měsíců, což znamená, že nemusíte často měnit ochranný prostředek. Vašemu mazlíčkovi tak poskytujete nepřetržitou ochranu.

  3. Snadná aplikace: Používání antiparazitních obojků je velmi snadné. Obojek se jednoduše nasazuje kolem krku mazlíčka a přizpůsobuje se velikosti. Není potřeba žádná složitá aplikace nebo opakované ošetření.

  4. Bezpečnost: Moderní antiparazitní obojky jsou vyrobeny z materiálů, které jsou bezpečné pro zdraví mazlíčků. Jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a nedráždily kůži. Přesto je důležité vybrat obojek určený pro konkrétní druh zvířete.

Přírodní volba antiparazitních obojků

Naše antiparazitní řada obojků MaxBiocide obsahuje silnou účinnou látku přírodního původu Margosu, která má okamžitý likvidační a repelentní účinek na vnější parazity. S ohledem na udržitelnost je také důležité zmínit, že parazité si na přírodní látku Margosa nevytváří rezistenci, tak jako na přípravky obsahující chemické účinné látky. Přípravky MaxBiocide Margosa jsou také velmi šetrné k životnímu prostředí a nezanechávají chemickou stopu v přírodě.

Obojky jsou vhodné i pro zvířata, která jsou citlivá na chemické repelenty, nedráždí jejich čich a mohou je používat březí feny či štěňata již od 2 měsíců věku. Obojky jsou dostupné ve 3 velikostech (38, 60 a 75 cm). Všechny naše obojky jsou voděodolné a chrání zvířata po dobu minimálně 4 měsíců.

Zabezpečte zdraví a pohodu svého mazlíčka s moderními a efektivními antiparazitními obojky a užijte si společné chvíle bez starostí.